Zajęcia cykliczne

Fundacja Klub KONTRA to grupa osób, którzy swoją wiedzą i umiejętnościami chcą dzielić się z innymi. Byłoby to znacząco utrudnione, gdyby nie aktywna pomoc naszych regionalnych Partnerów. To dzięki nim mamy między innymi miejsce, gdzie mogą odbywać się spotkania.

Obecnie głównym miejscem zajęć jest IV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego przy placu Sikorskiego 1 w Bytomiu. Istnieje możliwość organizacji dodatkowego miejsca na zajęcia w przypadku powstania zainteresowanej grupy. W takim przypadku prosimy o kontakt z Zarządem Fundacji. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić pasjonatom możliwość twórczego rozwoju.

Wśród naszych instruktorów – aktywnych wolontariuszy – można znaleźć kadrę z wieloletnim doświadczeniem oraz szerokimi kwalifikacjami, która swoją pasją chce dzielić się z innymi. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą poznać aktywną formę twórczą, pozwalającą zaangażować odbiorców w różnym wieku. Udział w warsztatach często jest bezpłatny i zakończony certyfikatem udziału. Jeśli chcesz zostać instruktorem i poprowadzić zajęcia w ramach wolontariatu lub masz inne propozycje, w których chciałbyś wziąć udział – skontaktuj się!